murat (antep) ,   kardeşim sesini özlemişm ya, sen radyoculuğu bırakmadın mı? yayın kayıt mı...    |           Nilay (samsun) ,   sesiniz çok güzel dj bir şarkı söylermisiniz. Yıldız tilbe den delikanlım çalarmısınız size ve dinleyicilere gelsin. ...    |           Elif (Van) ,   Ben vandan elif cem Adrian dan sarı gelini istiyorum Emrah Bey....    |           Nihat Yıldız (Konya) ,   İyi yayınlar , parçalarınız on numara gerçekten yayın kaliteniz muhteşem ellerinize sağlık. Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et şarkısı gurbette olan arkadaşım Mücahite gelsin....    |           Tuubish (İsviçre) ,   Hülya Polat - ben niye evleneyim İyi yayınlar 🤣🤣🤣...    |           Ogretmen Nazli (Istanbul) ,   Su anda nobette olan esim doktor Serdarima gelsin Resul Dindar Optum armagan ediyorum...    |           Dr_Serdar (Istanbul) ,   Melih Gorgun 14 cu bahari esim Nazliya armagan olsun...    |           Dr_Serdar (Istanbul) ,   Niran unsal o yosun gozlerini rica edecektim canim esime armagan olsun...    |           Dr_Serdar (Istanbul) ,   Iyi yayinlar,Yavuz Bingol den Deniz gozlumu canim esime ve kizlari Deniz ve Melisama gelsin tesekkur ederim...    |           nazlı (kırkkonaklar) ,   Kety pery sarkısı...    |           ramazan (Aksaray) ,   canımdan cok sewdıgım gulsumume mıtat korlerden bır omur benımle ol calarmısınız sewınırım o benım herseyım bırtanem uykucum benmm...    |           Dr_Serdar_Ogrt Nazli (Istanbul) ,   Cem adrian Sen gel diyorsan tum izmirdek sevdiklerimize ...    |           medine (almanya) ,   serkan kaya - kara gözlüm...    |           ismail (köşk aydın) ,   piton aliye bi şarkı gelsin ...    |           Hasan Emre (Hakkari) ,   Rafet el roman seni seviyorum Mersin’de en çok sevdiğim arkadaşıma geldin kolay gelsin 😉...    |           Dr_Serdar_Ogrt Nazli (Istanbul) ,   Resul Dindar Gozlerin doguyor gecelerime ikimize gelsin...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Ahmet Selçuk İlkan / Unutulmayan Şarkılar Vol.1


 Ahmet Selçuk İlkan / Unutulmayan Şarkılar Vol.1


Ölümsüz şarkıların efsanevi şairi Ahmet Selçuk İlkan, sanat hayatının 40.yılını özel bir albümle kutluyor. Usta müzisyenle özdeşleşen şarkılar bu kez müziğin dev isimleri tarafından yorumlanıyor...

40 yıl, 40 ses, 40 nefes olarak oluşturulan "Ahmet Selçuk İlkan 40. Yıl Unutulmayan Şarkılar" albümü toplamda 2 cdden oluşuyor. Projenin ilki 22 Aralıkta Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde müzikseverlerle buluşuyor.

MÜZİĞİN DEV İSİMLERİ "AHMET SELÇUK İLKAN" İÇİN BULUŞTU!

Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Selami Şahin, Coşkun Sabah, Muazzez Ersoy, Zerrin Özer, Yıldız Tibe, Hakan Altun, Zara, Serkan Kaya, Linet, Kıraç, Emre Altuğ, Kutsi, İntizar, Tan Taşçı, Seksendört, Halil Sezai, Koray Avcı ve Yeşim Salkım gibi Türkiyenin 20 önemli yorumcusu, 20 unutulmaz Ahmet Selçuk İlkan şarkısında buluştu.

Türk Müzik tarihinin en önemli eserlerini bizlere hediye etmiş olan Ahmet Selçuk İlkan, her şarkısı ile hayatımızın bir döneminde yer almıştır. Geçmişten bugüne en güzel Ahmet Selçuk İlkan eserlerinin yorumlandığı bu albümde, Türkiyenin en önemli isimleri İlkana 40. Yılında vefa dolu bir hediye sundular.

CD-1

Cengiz Kurtoğlu - Seninle Aşkımız Eski Bir Roman
Hakan Altun - Sabahçı Kahvesi 
Serkan Kaya - Bu Şehrin Geceleri 
Koray Avcı - Bizim Sokaklar  
Linet - Hatıram Olsun
Halil Sezai - Unutmak İstiyorum  
Yıldız Tilbe - Yemin mi Ettin
Ümit Besen - Tövbekar
Zara - Bir Gülü Sevdim
Selami Şahin - Yanımda Sen Olmayınca 
Muazzez Ersoy feat. Ahmet Selçuk İlkan - Kahır Mektubu  
İntizar feat. Ahmet Selçuk İlkan - Geçen Yıl Bu Zamanlar 
Coşkun Sabah feat. Ahmet Selçuk İlkan - Tahta Masa
Tan Taşcı feat. Ahmet Selçuk İlkan - Kurşuna Gerek Yok 
Zerrin Özer feat. Ahmet Selçuk İlkan - Anılar

CD-2

Muazzez Ersoy - Kahır Mektubu 
Tan Taşçı - Kurşuna Gerek Yok 
Kıraç - Gözler Kalbin Aynasıdır  
Kutsi - Aşk Kitabı  
Zerrin Özer - Anılar 
Seksendört - Sarhoş Gibiyim 
İntizar - Geçen Yıl Bu Zamanlar  
Yeşim Salkım - Günün Birinde
Emre Altuğ - Sevdikten Sonra 
Coşkun Sabah - Tahta Masa 
Cengiz Kurtoğlu feat. Ahmet Selçuk İlkan - Seninle Aşkımız Eski Bir Roman 
Hakan Altun feat. Ahmet Selçuk İlkan - Sabahçı Kahvesi
Halil Sezai feat. Ahmet Selçuk İlkan - Unutmak İstiyorum 
Linet feat. Ahmet Selçuk İlkan - Hatıram Olsun 
Selami Şahin feat. Ahmet Selçuk İlkan - Yanımda Sen Olmayınca
 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2007 TASARIM: www.radyositesikur.com 

 

 

 



MAVİ GECE FM 7 / 24 Saat Canlı Yayın Yapmaktadır.  / radyodinleradyohost / radyohosting / tv hosting / tvhosting