murat (antep) ,   kardeşim sesini özlemişm ya, sen radyoculuğu bırakmadın mı? yayın kayıt mı...    |           Nilay (samsun) ,   sesiniz çok güzel dj bir şarkı söylermisiniz. Yıldız tilbe den delikanlım çalarmısınız size ve dinleyicilere gelsin. ...    |           Elif (Van) ,   Ben vandan elif cem Adrian dan sarı gelini istiyorum Emrah Bey....    |           Nihat Yıldız (Konya) ,   İyi yayınlar , parçalarınız on numara gerçekten yayın kaliteniz muhteşem ellerinize sağlık. Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et şarkısı gurbette olan arkadaşım Mücahite gelsin....    |           Tuubish (İsviçre) ,   Hülya Polat - ben niye evleneyim İyi yayınlar 🤣🤣🤣...    |           Ogretmen Nazli (Istanbul) ,   Su anda nobette olan esim doktor Serdarima gelsin Resul Dindar Optum armagan ediyorum...    |           Dr_Serdar (Istanbul) ,   Melih Gorgun 14 cu bahari esim Nazliya armagan olsun...    |           Dr_Serdar (Istanbul) ,   Niran unsal o yosun gozlerini rica edecektim canim esime armagan olsun...    |           Dr_Serdar (Istanbul) ,   Iyi yayinlar,Yavuz Bingol den Deniz gozlumu canim esime ve kizlari Deniz ve Melisama gelsin tesekkur ederim...    |           nazlı (kırkkonaklar) ,   Kety pery sarkısı...    |           ramazan (Aksaray) ,   canımdan cok sewdıgım gulsumume mıtat korlerden bır omur benımle ol calarmısınız sewınırım o benım herseyım bırtanem uykucum benmm...    |           Dr_Serdar_Ogrt Nazli (Istanbul) ,   Cem adrian Sen gel diyorsan tum izmirdek sevdiklerimize ...    |           medine (almanya) ,   serkan kaya - kara gözlüm...    |           ismail (köşk aydın) ,   piton aliye bi şarkı gelsin ...    |           Hasan Emre (Hakkari) ,   Rafet el roman seni seviyorum Mersin’de en çok sevdiğim arkadaşıma geldin kolay gelsin 😉...    |           Dr_Serdar_Ogrt Nazli (Istanbul) ,   Resul Dindar Gozlerin doguyor gecelerime ikimize gelsin...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

Burcu Güneş - Röportaj


Burcu Güneş ile son single çalışması Ağır Yaralıyı ve gelecek planlarını konuştuk.

AĞIR YARALIYI BİZLERE ANLATIR MISINIZ?

Ağır Yaralının sözleri ve aranjesi Sezgi Keskine, müziği Ahmet Selçuk İlkana ait. Sevgili Enbe Orkestrası ve Behzat Gerçeker ile ortak projemiz. Müziği biraz daha elektronik ve dinamik bir çalışma oldu. Kasım ayında sizlerle buluşturduk. Umarım keyifle izliyorsunuzdur. Şarkıya bir de akustik versiyon yaptık. Aranjesini Hakan Süersan yaptı. Dinleyenlerim benim akustiklerimden vazgeçemiyor. Ben de onların isteklerini kıramadım ve akustik versiyon hazırladım.

ŞARKIYA NASIL BİR VİDEO KLİP ÇEKTİNİZ?

Video klibi Gürcan Keltek yönetmenliğinde çektik. Kendisiyle ilk kez çalıştım. Bence çok keyifli ve güzel bir çalışma oldu. Her şey çok planlı ve hızlı çekildi. Video klibi İstanbulun en gözde gece kulüplerinden birinde çektik. İlk düşüncemizde biraz soyut bir klip canlandırmıştık gözümüzde ama sonrasında daha somut bir mekan oldu. Umarım sevgili Gürcan ile çalışmalarımızın devamı gelir.

ALBÜM YAPMAYI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

En son 2013te Gül Kokusu albümünü yayımlamıştık. Daha sonra ben single çalışmaları ile sizlerle birlikte oldum. Ama bu süre içerisinde yeni albüm için çalışmalara başladım. Ay Şahit, Sihirbaz ve Ben Ateş Ben Su albümümde bol bol söz ve bestelerimi dinlemiştiniz. İlk albümümden beri süregelen yolculuğumdaki gidişatı bozmadan yeni albümde yeniden kendi söz ve bestelerim ile sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim. Bu albümde tabii sevdiğim arkadaşlarımın söz ve bestelere de yer vereceğim. Albüm ile ilgili çalışmalara devam ediyoruz. 2017 yılı içerisinde Burcu Güneş pop albümü için geri sayım başladı diyebiliriz. 

MÜZİKSEVERLERİ NASIL BİR ALBÜM BEKLİYOR?

Albümde, her zaman benden dinlemeyi tercih ettiğiniz şarkılar mutlaka olacak. Akustik şarkılar var ama bunun dışında benden beklediğiniz ve özlediğiniz hareketli ve dinamik akustik elektronik ortak şarkılara da yer vereceğim. Bunların haberlerini de şimdiden vermiş olalım. Ben işimde hep farklı şeyler yapmak isteyen biriyim. Son dönemde akustik şarkılar yapmış olsam da bu hep böyle. Tabii bunun için doğru ekipler ile bir araya gelmek çok önemli. Piyasadaki tekdüzelikten kurtulmak istiyorum. Buna gerçekten ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Gelecek albümün video kliplerinde de bu farklılığı göstermek istiyorum. İçimde kalan bir şey var. Sahnemde ve video kliplerimde dans tam istediğim anlamda olsun istiyorum. Bunun için çalışmalarım var. Mesela Michael Jackson, Bruno Mars veya oryantel desem. Umarım bundan sonra daha doğru ekip ile daha farklı işler olacak.

PROJE ALBÜMLERİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Sosyal medya hesaplarımdan sevenlerime benden farklı tarzda şarkılar dinlemek isteyip, istemediklerini sordum. Araştırmalarıma devam ediyorum. Ben konserlerimde Türküden, Caza kadar çok farklı repertuarlar hazırlıyorum. Beni takip edenler zaten bilir. Farklı tarzları bir arada söylediğimi izlemiş veya dinlemişlerdir. Bunu biraz daha öne çıkarmak istiyorum. İleride bir proje albümü yapıp, bu şarkılarla dinleyenlerime bir sürpriz yapabilirim.

Alıntıdır.
 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2007 TASARIM: www.radyositesikur.com 

 

 

 MAVİ GECE FM 7 / 24 Saat Canlı Yayın Yapmaktadır.  / radyodinleradyohost / radyohosting / tv hosting / tvhosting